Відгуки про нас


Привіт всім!

Коли ми вирішили випустити фільм Do the math на міжнародний рівень, ми навіть не сподівалися, що буде більш ніж 500 показів у 80 країнах по всьому світу.

Ви були одним з тих 577 місцевих добровольців - і ми дуже вдячні за все, що ви зробили, щоб допомогти  успіху світової прем'єри фільму Do the math.

Тепер прийшов час будувати і рухатися вперед на захист клімату. У той час, як європейські країни добилися деякого прогресу в справі скорочення викидів вуглекислого газу, попереду ще довгий шлях. У всіх країнах регіону, державні установи продовжують надавати фінансову підтримку паливній промисловості, незважаючи на те, що 80% тих, що існують запасів вуглецю потрібно залишити в землі.
Координатор 350 Европа Nicolò Wojewoda


Ви - очі і вуха, а я - ще хвіст, ніс, язик, під'язична зв'язка, п'ятки, нігті, попа, лікті і лак для нігтів) 

Тому свою думку напишу. Чесно кажучи, думала, що буде нудно, хоча спеціально приїхала, ще й коханого притягла, тому на щось сподівалася))

Ну звичайно, їхала тільки, щоб на шару трав'яного чаю попити, от тільки ліньки було свою чашку везти. А там ще й самоси) мммм... )))))
Я жартую. Атмосфера - супер. Люблю запах дерева, всього натурального, люблю коли люди при вході роззуваються, роблять, що хочуть і поводяться, як вдома, при цьому не забуваючи, що в гостях. Не знала, що можна мити руки попелом, хоча бабуся розказувала, що раніше прала тільки у воді з попелом, а мені щось не доводилося...
Чорний котик - ех, як же я люблю котів, вчора ще одного з притулку взяла. В цьому є якийсь шарм, щось таке... природне, сільське і містичне. Він там точно в тему!
Ну так, і про фільми. Деякі бачила на ютубі, деякі вперше, але все одно було цікаво. А пісня "Я ем траву" - майже улюблена) Я ще з подруги знущаюся, яка колись в Макдональдсі працювала, а зараз веганка) Кожного разу, як цю пісню чую хочу танцювати, чи хоча б попою крутити. 
Фільми цікаві, пізнавальні, час провели недаремно. Мій Артем задумався, бо я вже трохи "собаку з"їла", але все ж, треба.

Душ вдвох заради економії води - це класно, корисно, економно і взагалі...) Ми так і зробили ввечері).

Ну і ще, завжди захоплювалася людьми, які за власні гроші у свій вільний час жертвують собою і змінюють світ. Ви молодці.

P. S. Я зараз стою і аплодую :)
Аліна Байлик


Моє враження-то бачення зі сторони організаторів. 
Не думала, що так багато людей прийде на кінопоказ - приємно здивувало, що було так багато зацікавлених. 
Атмосфера дуже гарна, дуже затишно.
Трав'яний чайок та смачненькі пригощання (як одній із учасниць підготовки цих пригощань, мені було приємно, що самосики та все інше прийшлося гостям до смаку).
Щодо представлених короткометражок, то в основному я їх вже всі бачила, проте були й нові для мене. Щодо кількості - я би не сказала, що їх було забагато. В основному вони були цікаві:)
Проте, були й не зовсім зрозумілі для більшості - наприклад, ролики з Павершифту. Перш ніж їх показувати, варто було детально розповісти про цей проект, щоб було зрозуміло до чого ці танці.. А пояснення було дане після роликів. І дещо некомплексне, з моєї точки зору.
Деяких роликів я не бачила, оскільки була зайнята певними організаційними питаннями.
Другу половину свята я грала роль зайчика:) і майже весь час мала приємне оточення діток та чорного коте, який підступно приставав до мене ззаду:)
друга половина показу була дещо затягнута, проте вона була цікавою для мене, оскільки я майже в усіх тих подіях, що показували в кіно брала участь. Проте, якщо дивитися на це очима гостей, то я би занудилась) фільми можна було зробити коротшими, або і скоротити до одного - про життя зайця за рік)загальне враження - позитивне. Проект варто розвивати й далі, щоб він ставав дедалі цікавішим і насиченішим:)
Морква-Клуб Оля Кутаніна


Підтримую: мені також сподобалася локація та домашня затишна атмосфера заходу. Приємно було бачити, що стільки народу прийшло: це говорить про те, що такі заходи потрібно повторювати. 
Сподобались короткометражки, спілкування з людьми, якого мені завжди бракує та домашня смакота, яку кожен, хто міг, приніс з собою=) 
Сподобалося день народження Зайця і сподобалося фоткатися з ним: люблю костюмоване шоу, бо в дитинстві мабуть ляльками не награлася=)
Але в мене є ще деякі маленькі зауваження для того, щоб дещо полегшити на мою думку майбутній процес таких івентів.
Наприклад, я побачила, як деякі люди не зовсім зрозуміли коли варто або їм було незручно їсти чи пити під час перегляду роликів, які іноді включалися спонтанно і трохи зятягнуто, і тому ці пані та панове терпляче чекали чи запрошення до столу чи закінчення перегляду, який незрозуміло коли міг закінчитися, щоб скуштувати щось смачненьке. Тому я пропоную у майбутньому всім прибульцям спочатку промовити регламент заходу і коли буде перерва, щоб люди не сиділи і не гаяли часу, якщо хтось зголоднів після роботи або скоро піде у своїх справах.
Ролики сподобалися, особливо звернення дівчини до дорослих у 1992 році. 
В майбутньому хочеться бачити короткометражки або навіть повнометражки, які несуть повчальний характер. Дякую за ваш ентузіазм=) До нових зустрічей.
 Морква-Клуб Юлія Киричек


Усе сподобалося.
Було би добре таки скинути назви усіх роликів. А ще краще - дати можливість учасникам заходу поставити сердечко біля найкращих. Це допоможе аналізувати і обирати наступні.
Арина Лечникова


По перше величезне дякую))))) Я вперше була на подібному заході)))) І я рада, що змогла на ньому побувати))) Організатори - ви великі молодці))) Я вдячна вам за вашу роботу)))) Ви робите дуже велику та корисну справу))) Хочу допомагати вам та просувати ваші ідеї)))))

Я завжди мріяла про свій власний будиночок, екологічний звісно))) але думала, що в Києві це не реально, а з цим містом я просто не зможу розлучитися, дуже його люблю)))) але тепер я розумію, що такий будиночок можна побудувати тут, у нас))))) і це мене надихає ще більше))))) там так затишно)))) Велике спасибі господарям, що прийняли нас)))))

Чорний котик .... Він неймовірно чудовий. Не такий як усі інші)))) Його очі, поведінка, хутринка просто зачаровують.

Не можу погодитися з думкою, що кіно було забагато))) Мені всі фільми сподобалися)))) Подивилася з цікавістю, дещо нового дізналася, дещо закріпила у своїй голові. Завжди класно бачити приклади інших людей))))) А з вами було фільми ще цікавіше дивитися))))) Атмосфера надихала))))) 

я задоволена)))) дякую ще раз величезне))))
Миттевий Театр Вел Синицина


Що ж, не зайвою буде й моя 
подяка))
Тому... Дякую, вам організатори, й всі люди з позитивними вібраціями)
Щодо інтуїтивної музики - є вже декілька таких "музик", різного рівню, які б з радістю пограли й я в їх числі)
Все інше, на зразок чудовості дислокації й файності кота - вже сказано)
Ще раз дякую) генеруватиму ідеї, а також по можливості допомагатиму в їх реалізації)

Віталій Кропивницький

Очень понравился джэм, было бы очень круто еще раз!)
Спасибо большое организатором и всем, кто был!)
Семен Кипнис

Привіт ! 5 лютого ми з подругою вперше були на вашому моркво-ярмарку:). Було дуже круто, і по домашньому. Фільм також дуже сподобався. Є пропозиція перегляд таких фільмів робити у вигляді дискусії із зупинками під час перегляду. Тому що наприкінці фільму ти вже забуваєш, що було у перші 5 - 10 хвилин. І це не дуже зручно.
Таня Завадская
Ребят, нам очень у вас понравилось)) встреча по путешествиям удалась на ура)) будем почаще теперь к вам заглядывать)) главное - позитивный настрой во всем и всех)) первый раз побывала наконец-то в этом знаменитом домике)) уже полгода собираюсь.. и вот оно) сбылось)) как все дышит внутри природой) а деревянная задвижка в туалете - это же просто шедевр)))

Света Марчук
 


понравилось кино в целом. хоть я начало и пропустила. поэтому несовсем понятно было, что и как. какова история главной героини, и периодически казалось. что от делают карикатурный образ вегетаринки зоозащитницы. ан нет. хорошо показали прохождение стадий возмущения и ужасания бредовостью теперешнего мира, доведения попыток его изменить до абсурдности, и потом нахождения героиней комфортного для себя варианта способа жизни. 
Юля Басманова
 


Привет! Я из Севастополя, всего пятый день в Киеве. Посетила сегодня показ кино-клуба с темой Линукс Революция - классное воплощение продуктивных идей тру-хиппи, очень понравилась идеология единения. 

Фидбэк клуба. Во-первых, я безумно рада знакомству =) Я верю, что вы, ребята, делаете что-то Действительно стоящее и желаю максимальной эффективности и скорейшего развития ) Со своей стороны постараюсь всячески помогать, способствовать популяризации направления и по возможности участвовать в мероприятиях. Хочется отметить так же "толковость мыслей" и практический подход, доступность изложения и дружелюбную атмосферу ))

Благодарю! 

Морква-Клуб Дарья Евдокимова
Привіт! Дякую за майстер-клас з приготування млинців! Все було дуже смачно)) А ось від кінопоказу враження не дуже приємні... Із зацікавленням подивився тільки 2-3 ролика. Деякі я взагалі не зрозумів, що то було. По-друге, англійську мову розуміють далеко не всі. Здавалося, що кінопоказ був тестом на витривалість - хто досидить до кінця))) І дійсно, досиділо тільки декілька людей.

Тому є побажання підбирати фільми зі змістом, зрозумілим більшості відвідувачів)))
Але в будь-якому випадку, вдячний вам за ту справу, що ви робите!!!
Андрій АндреевВчора були на кінопоказі, фільм дуже крутий був.. запам'ятався.
І ви взагалі молодці, дуже приємна атмосфера в Морква-клубі. Дякую, що створюєте можливість гарно і з користю провести час.


Успіхів і натхнення!

Гості зі Львова )

Анна Сударікова
Я, завдяки М-Club зустріла таких чудових людей! Таку красу сьогодні бачила! Таку естетичну насолоду сьогодні отримала! Так насміялася з дівчатами! Ми навіть пускали мильні бульки у вагоні метро!:)) 

Це був просто неймовірний день!


Морква Клуб Людмила Марченко
Дуже рада знайомству з Морква Клубом!) Шкодую, що воно не відбулося раніше.
Обожнюю гори, і подорожувати ними з вами усіма було надзвичайно тепло й радісно завдяки доброзичливій атмосфері, яку вам вдається створювати і залучати до неї оточуючих:))
Бажаю Моркві подальших успіхів, до яких я сама надалі з радістю прикладатиму зусилля )


Наташа Айя