Статті‎ > ‎

Про подарунки

Напередодні Нового Року всі ми готуємо подарунки для рідних і коханих людей. Тому що будь-яке свято поєднує в собі щастя від процесів дарування та отримання)

А чи отримує щастя планета від наших подарунків? 
Якщо є бажання включити її в список щасливих отримувачів від тебе дарунку, тоді ця стаття для тебе))) 
Отже, якщо планета у нас одна і більше всього на світі вона хоче бути чистою (це я особисто в неї питала), то що ми можемо для цього зробити:


🌎 Дбаючи про природу варто обирати подарунки з етичних матеріалів - як мінімум хутро, шкіру та вовну залишити на тваринках)
🌍 Дарувати потрібні речі, якими людина дійсно користуватиметься. Якщо не знаєш що потрібно, то краще прямо запитати, щоб подарунок потім не валявся в домашньому хламі чи на полігоні зі сміттям) 
🌏 Обирай якісні речі, що довго служитимуть на перевагу неякісним та одноразовим. Таким чином зменшуються витрати всіх видів Земних ресурсів)
🌍 Купуй локаворські подарунки. Locavore - це світовий рух за яким люди користуються виробництвами та продуктами виготовленими в 100 км від свого проживання. Гарантована допомога міській промисловості та скорочення витрат на транспортування, що значно зменшує викиди CO2 в повітря. 
Як мінімум можна купувати подарунки made in Ukraine)
🌎 Створюй подарунки власними руками з матеріалів чи аксесуарів що є вдома. А найкращий матеріал - це вторинна сировина чи просто кажучи, сміття. Поліетиленові пакети, кришечки, скляні та пластикові пляшки, їх можна різати, розмальовувати та навіть декупажити. Для цього створено маса груп, сайтів та порталів з вільним доступом до майстер-класів. Головне бажання!) Такий авторський подарунок з душею точно запам'ятається надовго, а Планеті як приємно😃
🌍 Упаковка - важлива річ! Зеконом та самостійно упаковуй подаруноки оригінально та стильно: у газету, крафт або будь-який папір, крім білого (бо він відбілюється хлором). І головне відмовитись від поліетиленових пакетів та пластику взагалі.


P.S: А щоб нам не дарували непотріб пропоную всім створити свій wish-have 
лист з усім необхідним або бажаним і закріпити в себе на сторінці в соц.мережах або на дверях кімнати чи де інде, головне щоб його бачили ті хто вам щось даруватиме) Доречі психологи рекомендують писати свої потреби та бажання, тоді вони швидше матеріалізуються😉
Бажаю веселих свят та порожніх смітничків)
З любов'ю Юля Сонячна)