Статті‎ > ‎

EARG-2016БУДЬ ЛАСКА, РОЗПОВСЮДЬТЕ ІНФОРМАЦІЮ СЕРЕД ЗООЗАХИСНИх ГРУП І ВСІХ, ХТО МОЖЕ БУТИ ЗАЦІКАВЛЕНИЙ!

 

Ласкаво просимо до EARG-2016!

 

Євразійський збір зоозахисників (The Eurasian Animal Rights Gathering) (що відбудеться у Туреччині 26-28 серпня 2016 р.) є третім щорічним міжнародним заходом. За останні два роки Збір був організований нашими друзями-активістами з Грузії. Він має на меті об'єднання зусиль активістів з усього світу, але особливо від Східної Європи та Азії, тому, що в країнах цього регіону зоозахисний активізм погано інтегрований до міжнародної мережі та існує більш-менш в ізольованому вигляді. Проблеми, які об'єднують рух за права тварин у Східній Європі та Азії, відрізняються від проблем, наших товаришів в Центральній і Західній Європі та Північній Америці.

 

HTTPS://www.Facebook.com/Eurasian.ARG

 

Мета

 

Наступний текст взято повністю з опису міжнародного збору зоозахисників, яке надихнуло нас зробити цю подію в східній частині континенту: «ми зустрінемося на вихідні семінарів, переговорів, обговорень, фільмів і розваг. Мета збору полягає в тому, щоб розвивати й удосконалювати співпрацю і координацію між активістами з різних країн, з метою побудови сильного узгодженого глобального руху боротьби проти експлуатації тварин. Це особливо важливо, беручи до уваги, що більшість випадків тваринної експлуатації є зловживанням Міжнародного бізнесу, який діє через міжнародні кордони, так що дуже важливо, що ми, як рух також навчимося думати і працювати в глобальному масштабі».

 

Розклад

 

* * Буде сезон збирання лісових горіхів, починаючи з початку серпня, тому вітаються охочі приїхати добровольцями у зборі фундуку, перш ніж почнеться збір. У цьому випадку, будь ласка, проінформуйте команду організаторів щодо орієнтовної дати електронною поштою. Будь ласка, напишіть нам заздалегідь, щоб ми могли планувати номери. (earg@riseup.net)

 

* * А також буде акція (http://www.end-of-speciesism.org) «Світовий день кінця спешизму» ("World Day For The End of Speciesism")  яка буде відбуватися біля дельфінарію в Станбулі після EARG, тому ми будемо раді, якщо ви залишитеся довше і візьмете у ній участь.

 

Розклад подій:

 

• 15-25 серпня — кожен, хто хоче бути Волонтером збирання фундуку.

 

• 25 серпня — збір на території EARG табору і розселення.

 

• 26-28 серпня — EARG події

 

• 29 серпня — пакування, очищення і залишення EARG кемпінгу.

 

• 31 серпня — «Світовий день кінця спешизму» в Стамбулі

 

Організація

 

EARG знаходиться в сільській місцевості, на Чорному морі у Туреччині. Події збору будуть проходити просто неба. Учасники збору проживатимуть у наметовому містечку; також будуть спальні приміщення у житловому будинку (якщо, через стан здоров'я або з якоїсь іншої причини ви не можете жити у кемпінгу, будь ласка, повідомте організаторам заздалегідь, тому що кількість спальнрх місць у приміщенні обмежена).

 

Увага: учасники мають взяти намети, спальні мішки і всі інші речі для перебування у наметовому містечку з собою!

 

Участь

 

У цілях безпеки учасником можна стати через персональне запрошення організаторів або будь-якого учасника збору. Якщо ви хочете взяти участь у зборі, але ви не знаєте нікого з учасників. будь ласка не вагайтеся зв'язатися з організаторами: earg@riseup.net

 

Витрати

 

Вартість харчування будуть мінімальною. Це буде 30 TL (10 євро) для кожного учасника протягом всіх трьох днів. Відсутність фінансових можливостей не буде перешкодою для участі в EARG, просто заздалегідь повідомте організаторів. У той же час якщо хтось хотів би покласти більше грошей, ми будемо раді. Якщо будуть покриті витрати EARG, залишені гроші підуть на зоозахист у Туреччині.

 

Перевезення

 

Збір буде проходити поблизу міста Ordu у Північній Туреччини поблизу Чорного моря. Потрапити у табір EARG можна за допомогою автостопу та громадського транспорту. Також буде трансфер від місця зустрічі, про яке ми повідомимо у деталях за кілька днів. Детальний опис буде надаватися електронною поштою (earg@riseup.net)

 

Громадське харчування

 

Триразове щоденне веганське харчування буде надане командою організаторів. Якщо у вас є якісь спеціальні медичні вимоги, повідомте про це організаторів заздалегідь. Будь ласка, візьміть столову ложку, тарілку та чашку з собою!

 

Безпека

 

Організатори несуть відповідальність за безпеку збору та учасників на території табору.

 

Фото, відео обладнання і мобільних телефонів

 

Використання будь-якого фото або відео устаткування та мобільних телефонів не допускається на території табору. Організаторами буде надане місце для зберігання цінностей.

 

Дискримінація

 

EARG є мирним подією для людей з різним способом життя, так що зобов'язання запобігати будь-якої дискримінаційної поведінки пояснюється нашим розумінням загального звільнення, але також міркуваннями безпеки, яке є #1 в списку пріоритетів організації

 

Активізм

 

Організатори люб'язно просять учасників утримуватися від проведення будь-яких спонтанних дій до, під час і після EARG на території Туреччини. Якщо у вас є якісь практичні пропозиції щодо активізму під час вашого перебування, будь ласка, обговоріть ваші ідеї з організаторами для уникнення проблем.

 

Семінари

 

Ми дуже вітаємо ініціативи по відношенню до семінарів, дискусій, кінопоказів та розваг в EARG, тому якщо у вас є питання чи пропозиції, будь ласка не соромтеся звертатися до нас. Ми зробимо все можливе, щоб прийняти до уваги всі відгуки та зробити збір корисним, цікавим, комфортним і незабутнім. Якщо ви хочете провести свої воркшопи в EARG, будь ласка, звертайтеся організаторів до 15 серпня. (earg@riseup.net)

 

Якщо ви хотіли б взяти участь у EARG або є якісь питання, пропозиції, будь ласка, звертайтеся до організаторів: earg@riseup.net

 

PS: Будь ласка, поділіться цією інформацією з друзями.