Проекти


Морква-клуб зараз має актуальні проекти:

М-Кіноклуб. Показ екологічних та природоохоронних фільмів, обговорення в затишної атмосфері кафе та на різних фестивалях.

М-Стартовий пакет. Друк та розповсюдження "стартового пакета вегана". 

М-Бібліотека та бук-кросінг. Якщо ви бажаєте поділитися важливою літературою на екологічну та\або веганську тематику (особливо на іноземнії мові) - ми організуємо зустрічі по обміну досвідом та цікавими книжками! В подальшому хочемо створити публічну бібліотеку.

Морква Ярмарок. Фрі маркет товарів та послуг – це нагода обмінятися будь-якими послугами або товарами, які більше не потрібні власникам, але можуть знадобитися ще комусь. 

Мета – сприяти поширенню екологічної свідомості та 
взаємодопомоги в суспільстві.


NEW! Морква Консультації. Всі питання що вас цікавлять зі здорового харчування, Відносини з родичами, батьками, друзями. Тренуванню та відновленню після травм. На питання відповідають кваліфіковані психотерапевти, тренери та фахівці з дієтології. В
сі запитання 100% анонімні

NEW! Морква Порадник для НУО. Список порад як жити та вести успішну діяльність неурядової неприбуткової ініціативи, організації в гармонії з природою та екологією вашого регіону.

NEW! Морква-TED. мотивуючі лаконічні виступи. На суспільно ваажливі теми: Екологія, Захист прав тварин, Здорове харчування, Етичний спосіб життя, веганство, сироїдіння, урбанізація, тощо. 

NEW! Морква-кухня Рецепти смачних страв

NEW! КАЛЕНДАР ЕКО ПОДІЙ Список екологічних подій до яких можна долучитись або приурочити власну подію