Новини‎ > ‎

Звіт ООН

опубліковано 28 груд. 2012 р., 01:51 Hihat Efa   [ оновлено 28 груд. 2012 р., 01:56 ]


На конференції ООН зі зміни клімату будуть розглядатися питання впливу різних факторів людської діяльності на процес глобального потепління. Вже загальноприйнятим фактом є те, що м'ясна промисловість виробляє найбільший викид СО2 в атмосферу.

Тому багато вчених і політиків виступають про прийняття угоди на світовому рівні, як мінімум про значне скорочення м'ясної промисловості. А в кращому варіанті - перехід всієї планети на вегетаріанське харчування.


Доктор Раджендра Пачаурі - лауреат Нобелівської премії, голова Міжурядової групи зі зміни клімату(IPCC) та генеральний директор Інституту ресурсів і енергії, провівши наукові дослідження, визнав вегетаріанську дієту більш безпечною для Всієї планети.

Так наприклад, ступінь забруднення води і обсяги викидів вуглекислого газу в атмосферу при виробництві виробів з м'яса приблизно в 20 разів вище, ніж при виробництві рослинних продуктів харчування. І це не зважаючи на те, що рослини поглинають «парниковий» вуглекислий газ, виділяючи кисень, що робить їх самим оптимальним вибором у сільському господарстві.