Новини‎ > ‎

Живи та дай жити

опубліковано 8 квіт. 2015 р., 01:15 Єфімов Сергій   [ оновлено 8 квіт. 2015 р., 01:27 ]
Морква Клуб 
Запрошує на  фільм
Марка Піршела

Живи та дай жити 

19 квітня
18:00

Опис фільму:

«Живи і дай жити» це повнометражний документальний фільм, в якому розглядаються наше ставлення до тварин, історія веганства, а також етика, охорона природи і турбота про здоров'я як причини, яка спонукає людей ставати веганами.

Харчові скандали, зміна клімату, хвороби та етичні проблеми штовхають все більшу кількість людей до перегляду практики поїдання тварин і їжі тваринного походження. М'ясник, що став веганським кухарем, працівник промислової ферми, що став власником ферми-притулку - Фільм «Живи і дай жити» розповідає історії шести осіб, які вирішили припинити споживання продукції тваринництва з різних причин, і показує, як це рішення вплинуло на їх життя.

Ян і Карін перетворили молочну ферму інтенсивного типу в притулок для тварин, що дає прихисток коровам, коням, свиням, курям і багатьом іншим тваринам, врятованим від смерті. Ріа і Недрік - активісти, що звільняють курей з промислових ферм, і віддають їх до притулків. Аарон забивав кроликів, подавав телятину і фуа-гра в своєму ресторані, поки одного разу не переглянув свої вчинки і відкрив веганський ресторан італійської кухні. Джек, професійний велогонщик, який готується до олімпійських ігор 2016 року в Ріо, виявив, що став ще більш жвавий на рослинній дієті. Філософи Пітер Сінгер, Том Ріган і Гарі Франціоні разом з ученими Т. Коліном Кемпбеллом і Джонатаном Балкомбом і багатьма іншими проливають світло на етичні, екологічні перспективи веганства.

За допомогою цих історій Живи і дай жити показує розвиток веганства від свого початку, що мав місце в Лондоні в 1944 році, до одного з образів життя, що стрімко розвивається у світі, в який втягуються все більше людей, які усвідомлюють, що знаходиться на їх тарілках впливає на тварин, навколишнє середовище і в кінцевому рахунку на них самих.


Після показу відбудеться обговорення 

Вхід вільний! Захопи з собою смаколики!

Вхід вільний! 
Захопи з собою смаколики!

Поруч з 
м.Олімпійська, м.Університет
Саксаганського 52А 4 поверх

Телефон координатора кінопоказів
(063 223 03 53)

ПРИХОДЬ ТА ЗАПРОСИ ДРУЗІВ!

  https://www.facebook.com/events/1779291345629618https://vk.com/event87879197#МоркваКлуб #MorkvaClub #vegan #vegetarian #Веган
 #кіно #кіноклуб #надихаємо
Comments