Новини‎ > ‎

Втрачене село

опубліковано 20 серп. 2014 р., 15:13 Hihat Efa   [ оновлено 1 вер. 2014 р., 04:30 користувачем Єфімов Сергій ]

Морква клуб запрошує:

2 вересня

вівторок

о 20:00

В рамках зеленого кінотеатру 
на Арт Пікніку
 фільм:

Втрачене село

Обличчя сучасного світу дуже стрімке і динамічне з переважаючим акцентом урбанізації та глобалізації. Люди із сіл переселяються в міста, з міст - в мегаполіси, а звідти прагнуть на Місяць. Вони прагнуть до нового, «кращого» життя, але в більшості випадків потрапляють в нетрі, де ведуть жебрацьке існування в антисанітарних умовах, часом живучи просто на вулиці. 

Економічна складова сучасного суспільства побудована на «філософії споживання». Всі сподівалися, що вона зробить світ кращим і щасливішим. Але на практиці такий підхід тільки ускладнив життя людині, несучи до його життя постійне занепокоєння і все наростаюче почуття незадоволеності. 

Gunnar Рейман, вирішив поділитися з кожним з нас альтернативним баченням того, як кожна людина може побудувати своє життя в гармонії і щастя. Причому, як виявляється, не потрібно докладати величезних зусиль для цього! Навколишня природа готова нам всіляко допомагати, якщо ми буде з нею дружити і піклуватися про неї. Проста щаслива піднесене життя - це реальність. І про це говорить головний герой документального фільму «Втрачене село».

Вхід вільний! 
Захопи з собою ковдру, смаколики, гарячий чай в термосі

М.Виставковий центр,  павільйон №4

Телефон координатора кінопоказів
067 444 32 89 (Валентин)

 #МоркваКлуб #MorkvaClub #vegan #vegetarian #Веган #artpicnicsf  #кіно #кіноклуб #надихаємо #артпікнік