Новини‎ > ‎

Veggie Pride Ваш голос заради тварин

опубліковано 18 трав. 2013 р., 00:24 Єфімов Сергій   [ оновлено 18 трав. 2013 р., 01:43 ]

Veggie Pride - це ваш голос заради тварин!

Міжнародна демонстрація жертв сільського господарства та рибальства

Що таке Veggie Pride?

Всі тварини хочуть уникнути страждань і жити щасливим життям. Крім того, всі знають, що це неправильно вбити живу істоту. Проте, мільярди тварин вбивають щорічно у всьому світі для абсолютно непотрібних практик: споживання продуктів тваринного походження.

Veggie Pride прагне підкреслити це протиріччя. Це політична демонстрація людей, які відмовляються від їжі тварин з етичних міркувань і спрямована на зміну поточної ситуації в цих двох напрямках, зокрема.

Нинішній переважаючий стан речей свідчить, що інтереси тварин не мають ніякого значення і, отже, допускає можливість вбивства їх з метою споживання. Значення, яке наша культура приділяє тваринам настільки мала, що деякі, не соромляться порівнювати живих істот, які відчувають емоції з овочами.

Veggie Pride кидає виклик цій домінуючій культурній точці зору, яка засуджує забій та створення громадської дискусії про правомірність вбивства тварин. Крім того, Veggie Pride не використовує екологічні аргументи чи здоров'я. Тому він просуває ідею, що інтереси тварин значні самі по собі і є достатньою підставою для скасування цієї практики. Ось чому банери, плакати і листівки, що використовуються в демонстрації завжди будуть зосереджені на головній жертві споживання м'яса: тварині .

Паралельно з цим домінуючі культурні погляди, перешкоджають будь-яким виразам солідарності з тваринами: система соціальних репресій. Це особливо помітно в майже систематичні відмові запропонувати збалансоване веганське харчування  у державних або приватних установах, що може призвести деяких відмовитися від своїх переконань, або задовольнятися дефіцитом поживних речовин в дієті. Лікарі не розуміють майже нічого про харчування і не в змозі забезпечити веганів та вегетаріанців точною інформацією. Деякі засоби масової інформації ніколи не говорять про вегетаріанство або висловлюють  глузливе і критичне ставлення проти «екстремістських» вегетаріанців, при згадці будь-якої пов'язаної з цією темою інформації, при цьому не дозволяючи будь-якого реального обговорення ідей. Коли хтось говорить, що він / вона вегетаріанець або вегетаріанець заради інтересів тварин, це іноді викликає неприємні реакції, презирство і навіть агресивність. Це постійний соціальний тиск, що ефективно зупиняє багатьох веганів та вегетаріанців на відкриття дискусії про легітимність забою тварин для споживання.

Veggie Pride засуджує цю системи соціальних репресій і назває його "vegephobia", вимагаючи, щоб права веганів і вегетаріанців дотримувались. Дійсно, в цьому нинішня ситуація, права, які суспільство дає нам є єдиним способом, що й інші тварини мають будь-які непрямі права взагалі, і як такі, вони мають неоціненне значення, і ми повинні вимагати, щоб вони дотримувалися.

Тому ми будемо вимагати поваги до права веганів і вегетаріанців , зокрема:

  • Право на отримання збалансоване харчування веганське в будь-яких державних або приватних установах,
  • Право на неупереджене і належне отримання медичної інформації,
  • Право бути забезпеченим необхідними ресурсами, щоб виховувати своїх дітей відповідно до своїх переконань,
  • Право на відмову від будь-якої роботи, всупереч своїм етичним переконанням.
Коли і де?

Veggie прайд відбувається в цю Суботу, 18 травня 2013 року в Женеві. Він розпочнеться на початку Всесвітнього тижня боротьби за скасування М'яса (WWAM), який пройде з 18 по 25 травня  .

Це буде вперше проводитися як міжнародний захід,  і очікуються активісти з різних країн. Так само, як Veggie Pride, різні інші акції та заходи будуть проходити з 16 травня до 20-го: конференції, події перед ООН, інший в Всесвітньої організації охорони здоров'я, ініціативне світове суспільство просить визнати законні права для тварин ( право на життя, на свободу, і бути нічиєю власністю) і т.д.

У суспільстві, яке звертає мало уваги на крики тварин,

МИ ЗРОБИМО щоб їх голоси були почуті!

Ми маємо право бути почутими,

Ми не будемо зупинятися більше мовчати!