Новини‎ > ‎

Правда про м'ясо

опубліковано 9 лип. 2014 р., 15:25 Єфімов Сергій   [ оновлено 9 лип. 2014 р., 15:32 ]


Морква клуб запрошує:

12 серпня

Вівторок

о 21:00


В рамках зеленого кінотеатру 
на Арт Пікніку
 фільм:

Правда про М'ясо

Рік виходу:
2 008
Країна:
Голандія
Жанр:
Документальний, просвітницький
Тривалість: 01:14:00
Ведуча: Маріанне Тіме
Режисер: Гертян Званіккен
Сценаристи: Клодін Еверет, Ніко Коффеман, Дольф Янсен
Продюсери: Клодін Еверет, Монік ван Дейк

Про фільм

«Правда про м'ясо» - перший великий проект, створений фондом Ніколаса Г. Пірсона. Це відвертий документальний фільм, представлений Маріанне Тіме (лідером «Партії щодо захисту тварин»), який є доповненням до ранніх фільмів про глобальне потепління. Хоча подібні фільми значно досягли успіху в залученні уваги широкої публіки до проблеми глобального потепління, вони постійно ігнорують одну з найважливіших причин зміни клімату - інтенсивне тваринництво. «Правда про м'ясо» розкриває той факт, що промислове тваринництво створює більше парникових викидів, ніж всі автомобілі, вантажівки, потяги, кораблі та літаки у світі разом узяті.

Фонд Ніколаса Г. Пірсона вирішив об'єднати у фільмі кращу наукову інформацію про вплив тваринництва на глобальне потепління. Підрахунки викидів парникових газів отримані і підтверджені Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО), Інститутом спостереження за планетою (World Watch Institute), Інститутом кліматичних досліджень при Університеті Свободи в Амстердамі і рядом інших авторитетних джерел.

У створенні міжнародної версії фільму брали участь такі знаменитості, як Памела Андерсон, Білл Махер, Джеймс Кромвель, Емілі Дешанель, Тоні Денісон, Есаі Моралес, Меган Блек, Дебра Уїлсон Скелтон, Елейн Хендрікс, Кейт Фленнері, Керол Лейфер, Джой Лорен, Хел Спаркс, Констанс Марі, Христина клеб, Скайлер Гісондо, Грем Патрік Мартін, Грег Вон і Турія Хьюд Воган.

Завдяки фільму «Правда про м'ясо» фонд Ніколаса Г. Пірсона сподівається внести свій внесок в громадське обговорення раціону, заснованого на рослинній їжі, і, таким чином, сприяти розвитку суспільства, не заподіює шкоди тваринам. Крім того, фільм виносить на світло дані відомих у науковому середовищі звітів про зв'язки промислового тваринництва і зміни клімату, які, на жаль, до цього були маловідомі широкому загалу.

Реальність така, що чисельність населення Землі збільшиться до 9 мільярдів чоловік до 2050 року і подальше нарощування споживання м'яса просто вбивчо для нас усіх. Відповідь проста. Зменшення споживання м'яса означає зменшення кількості тварин, що призведе до зниження викидів парникових газів, зменшенню споживання прісної води, зменшення вирубки лісів та зменшенню глобального потепління.

Тому з'їжте яблуко замість чергової котлети і внесіть свій внесок у збереження нашої планети!


Вхід вільний! 
Захопи з собою ковдру, смаколики, гарячий чай в термосі

М.Виставковий центр,  павільйон №4

Телефон координатора кінопоказів
067 444 32 89 (Валентин)

 за технічної підтримки організації КІНО ПРОСТО НЕБА 
#МоркваКлуб #MorkvaClub #vegan #vegetarian #Веган
#openaircinema #artpicnicsf #КіноПростоНеба #кіно #кіноклуб #надихаємо #артпікнік