Новини‎ > ‎

Нульовий вплив

опубліковано 20 серп. 2014 р., 15:00 Hihat Efa   [ оновлено 20 серп. 2014 р., 15:08 ]

Морква клуб запрошує:

26 серпня

вівторок

о 20:00

В рамках зеленого кінотеатру 
на Арт Пікніку
 фільм:


НУЛЬОВИЙ ВПЛИВ

Рейтинг imdb - 6.5

Рік випуску: 2009
Країна: США
Жанр: Документальний
Тривалість: 93 хв
Переклад: Оригінал Англійська + тітри Російською


Режисер: Laura Gabbert, Justin Schein

Про фільм:


Житель Нью-Йорку Колін Бівен (Colin Beavan) поставив над собою і своєю родиною безпрецедентний експеримент, який зробив його героєм Америки і дав йому титул Людини Нульового Впливу (людини без впливу). Колін, його дружина Мішель і дворічна дочка Ізабелла протягом року відмовлялися від благ цивілізації, прагнучи звести до нуля свій вплив на навколишнє середовище.


Для цього родина відмовилася від телевізора, автомобіля, кондиціонера, холодильника, посудомийної машини, товарів імпортного виробництва, фаст-фуду, напівфабрикатів і продуктів з супермаркетів, стали вегетаріанцями. Головним транспортом для подружжя став велосипед (іноді рикші), продукти вони купували на ринках у місцевих фермерів, а вечори проводили, гуляючи вулицями міста і спілкуючись з дитиною і з друзями. Винятком були: комп'ютер, так як обидва журналісти - журналісти, і пральна машина.


Після закінчення експерименту сім'я не поспішає повернутися до типової для США моделі споживання. Після року «нульового впливу» у них не виникає бажання подивитися телевізор або з'їсти гамбургер. З усіх благ цивілізації подружжя почало користуватися лише холодильником, громадським транспортом і іноді літаками. Свій досвід Колін Бівен описав у книзі «Ні антропогенного впливу», яка екранізована в цьому фільмі.


Вхід вільний! 
Захопи з собою ковдру, смаколики, гарячий чай в термосі

М.Виставковий центр,  павільйон №4

Телефон координатора кінопоказів
067 444 32 89 (Валентин)

 за технічної підтримки організації КІНО ПРОСТО НЕБА 
#МоркваКлуб #MorkvaClub #vegan #vegetarian #Веган
#openaircinema #artpicnicsf #КіноПростоНеба #кіно #кіноклуб #надихаємо #артпікнік