Новини‎ > ‎

ВПЕРЕД НА ПРОРИВ

опубліковано 7 серп. 2014 р., 23:17 Єфімов Сергій   [ оновлено 8 серп. 2014 р., 07:30 ]

Морква клуб запрошує:

14 серпня

Четвер

о 21:00


В рамках зеленого кінотеатру 
на Арт Пікніку
 фільм:

ВПЕРЕД НА ПРОРИВВперед на прорив (2003), документальний фільм Рона Манна в головних ролях Вуді Харрельсон і група екологічних активістів, які вирушили у великий тур автобусом на біо-паливі. Тур був названий Простий Органічний Тур (Simple Organic Tour). Фільм дебютував на кінофестивалі в березні 2003 року, і в Торонто фільм на Міжнародному фестивалі в вересні 2003 року, де він отримав премію глядацьких симпатій. Він також був номінований на Genie Award за найкращий документальний фільм.

Це документальне кіно про витівки Вуді Харрельсона і його товаришів, як вони подорожують з Сіетла, штат Вашингтон, в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. У спробі поширити повідомлення про зміни, на краще для планети, Вуді та його товариші-"йога-вчитель, шеф-кухар сироїд, фаст-фуд наркоман, і студент коледжу.
Виступають на численних університетських зібраннях, відвідують різні екологічно важливі об'єкті. Ці місця включають виробника паперу з вторинної сировини, фермер що вирощує органічну продукцію, і табір навчання активістів, де люди готують різні методи, щоб протистояти владі. Це приклад індивідуальних і політичних дій по зміні клімату, як протилежна індивідуальним змінам що показані у документальному фільмі No impact man.

Вхід вільний! 
Захопи з собою ковдру, смаколики, гарячий чай в термосі

М.Виставковий центр,  павільйон №4

Телефон координатора кінопоказів
067 444 32 89 (Валентин)

 за технічної підтримки організації КІНО ПРОСТО НЕБА 
#МоркваКлуб #MorkvaClub #vegan #vegetarian #Веган
#openaircinema #artpicnicsf #КіноПростоНеба #кіно #кіноклуб #надихаємо #артпікнік