Новини‎ > ‎

Морква Кіно-клуб 23 грудня 2012


Запрошуємо всіх на Новорічний Морква Ярмарок!

морква ярмарок
15:00-17:00 м.Дружби Народів вул. Кіквідзе 26 

Офіціозна версія: “Фрі маркет – це нагода обмінятися будь-якими речами, які більше не потрібні власникам, але можуть знадобитися ще комусь. Мета акції – сприяти поширенню екологічної свідомості та взаємодопомоги в суспільстві.”

Ну а тепер попростіше:
Фрі-маркет — це цілий культ людей, які просто не знають щастя ні в чому окрім того, щоб в чудовий недільний вечір в один той самий час та в одному місці поназбирати цілу купу непотрібної хрєні та дуже вдало її напарювати іншим людям. 

Дивно, але іноді ті речі, які здаються нам непотребом, яким навіть незрозуміло як користуватись, можуть бути мрією всього життя для інших людей =) ну і навпаки! Так що нашо жаднічать - давайте ділитись один з одним нашими “скарбами”, що завалялись глибоко в шафі.

Суть акції проста. Кожна людина на зустріч приносить з собою одну (а краще цілий мішок) непотрібну хрєнь, яка може бути корисною для інших, і практикує здібності видатного торгівця, намагаючись напарити і знайти щось дуже дуже корисне для себе. 
Головне пам'ятати, що якщо ви принесете з собою сміття, то з ним же й повернетесь
Влаштовуємо справжній ярмарок, тільки без грошенят. 

В додаток вас чекають смачні пригощання,смачнючий чай та кінопоказ. А якщо ви принесете щось смачненьке із собою, то всі наїдяться на славу =)

17:00- 19:00 Кінопоказ Рік Пса 

Опис: Пеггі (М. Шеннон) дуже любить свого вірного пса Олівця. За великим рахунком, він її кращий і найвірніший друг. З ним вона розмовляє за обідом, дивиться по вечорах фільми і навіть спить. Тим болючіше для неї стає гіркота втрати, коли Олівець за нез'ясованих обставин гине на сусідському подвір'ї. Друзі, рідні, колеги, усі, хто як може, намагаються відвернути жінку від переживань, проте марно. В остаточному підсумку героїня намагається впоратися зі своїми проблемами сама .

23 грудня 17:00 М.Дружби народів Кіквідзе 26
Доданий ґаджет є недійсним
Доданий ґаджет є недійсним