Новини‎ > ‎

Кінопоказ 7 квітня Не все то золото All that glitters

опубліковано 23 бер. 2013 р., 07:59 Єфімов Сергій   [ оновлено 17 квіт. 2013 р., 08:00 користувачем Tut Ninin ]

не все то золото

Морква клуб запрошує в неділю


7
квітня

17:00

Рік випуску: 2010
Країна: Чехія
Жанр: Документальний
Тривалість: 90 хвилин
Переклад: оригінальна англійська + тітри російською
Режисер: Томаш Кудрна

Про фільм:

Головні герої фільму живуть і працюють в Киргизстані, пострадянській республіці в Центральній Азії. Після того, як країна була частиною Радянського Союзу протягом більшої частини 20-го століття, люди раптом виявили себе в абсолютно новому середовищі ринкової економіки. Тепер розробка корисних копалин – бізнес великих корпорацій. Фільм фокусується на чотирьох головних героях, життя яких пов'язане з великим золотим рудником, який розробляє канадська компанія Кумтор. Центральний персонаж водій кар’єрної вантажівки по імені Нурбек звичайна людина, що заплуталася в складнощах сюжетної лінії. Також ми зустрічаємося з американським босом, головою гірничодобувної компанії, який прилетів в Киргизстан, щоб перевірити роботу рудника. Керім, представник компанії, відповідальний за звязки з громадскістю, що має право звільняти працівників. Бактигуль, лікарка, що бореться проти компанії і екологічних наслідків її діяльності. Через тонкий гумор і відвертий стиль автори фільму, висвітлюють індивідуальні історії кожного героя що доповнюють одна одну та дають змогу глядачу зробити власні висновки щодо того, чи несе користь золотий рудник населенню Киргизії.


Фільм заснований на реальних подіях. Після фільму ви зможете прийняти участь в обговорені з експертами Національного Екологічного Центру України (НЕЦУ)

Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути праворуч, один раз повернути ліворуч - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись