Новини‎ > ‎

Кінопоказ 27 січня Go Further

опубліковано 3 січ. 2013 р., 03:30 Hihat Efa   [ оновлено 3 січ. 2013 р., 03:46 ]

кинопоказ go further
Морква-Клуб Кіно запрошує 
27 січня

17:00

Рейтинг imdb - 6,5
Вперед на прорив (2003), документальний фільм Рона Манна в головних ролях Вуді Харрельсон і група екологічних активістів, які вирушили у великий тур  автобусом на біо-паливі. Тур був названий Простий Органічний Тур (Simple Organic Tour). Фільм дебютував на кінофестивалі в березні 2003 року, і в Торонто фільм на Міжнародному фестивалі в вересні 2003 року, де він отримав премію глядацьких симпатій. Він також був номінований на Genie Award за найкращий документальний фільм. 

Це документальне кіно про витівки Вуді Харрельсона і його товаришів, як вони подорожують з Сіетла, штат Вашингтон, в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. У спробі поширити повідомлення про зміни, на краще для планети, Вуді та його товариші-"йога-вчитель, шеф-кухар сироїд, фаст-фуд наркоман, і студент коледжу.
Виступають на численних університетських зібраннях, відвідують різні екологічно важливі об'єкті. Ці місця включають виробника паперу з вторинної сировини, фермер що вирощує органічну продукцію, і табір  навчання активістів, де люди готують різні методи, щоб протистояти владі. Це приклад індивідуальних і політичних дій по зміні клімату, як протилежна індивідуальним змінам що показані у документальному фільмі No impact man.

Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути на право, один раз повернути на ліво - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись