Новини‎ > ‎

Кінопоказ 20 січня Urbanized

опубліковано 3 січ. 2013 р., 03:11 Hihat Efa   [ оновлено 3 січ. 2013 р., 04:51 ]

огорожено кинопоказ киев urbanized
Морква-Клуб Кіно запрошує 
Урбанізовано / Urbanized

20 січня

17:00

Рейтинг imdb - 7.3

Рік випуску: 2011
Країна: США, Великобританія
Студія: Swiss Dots
Жанр: документальний
Тривалість: 1:25:54
Переклад: Російська

Режисер: Гарі Хастуіт / Gary Hustwit

Опис: "Urbanized" - це повнометражний документальний фільм про дизайн міста, який дивиться на питання і стратегії міського дизайну та показує деяких з провідних архітекторів світу, планувальників, політиків, будівельників і мислителів. Більше половини населення світу проживає в міській місцевості та 75% будуть жити в містах в 2050 році. Але в той час як деякі міста переживають бурхливе зростання, інші скорочуються. Проблеми, пов'язані з балансуванням житлового будівництва, мобільності, громадського простору, громадянського суспільства, економічного розвитку та екологічної політики швидко стають універсальними проблемами. Тим не менш, велика частина діалогу з цих питань відключена від суспільного надбання.
Хто має право формувати наші міста, і як вони це роблять? На відміну від багатьох інших областей дизайну, міста не створюються одним спеціалістом або експертом. Є багато учасників міських змін, в тому числі пересічних громадян, які можуть мати великий вплив в розвитку міст, в яких вони живуть. Вивчаючи різноманітні проекти міського дизайну по всьому світу, фільм формулює глобальну дискусію про майбутнє міста.

Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути на право, один раз повернути на ліво - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись