Новини‎ > ‎

Кінопоказ 10 лютого Temple Grandin

опубліковано 17 січ. 2013 р., 12:48 Єфімов Сергій   [ оновлено 17 січ. 2013 р., 12:59 ]

Temple Grandin кино показ бесплатно 10 февраля киев
Temple Grandin

10 лютого 

17:00

Рейтинг imdb - 8,3

Рік випуску: 2010
Країна: Франція, Іспанія
Жанр: Драма, біографія
Тривалість: 1:48:33
Переклад: Професійний (одноголосий), російська
Режисер: Мік Джексон
У ролях: Клер Дейнс, Джулія Ормонд, Девід Стретейрн, Кетрін О'Хара, Стефані Ферасі, Беррі Таббах, Мелісса Фарман, Стів Ширер, Річард Діллард, Дженна Хьюз і інші.

Про фільм:
У біографічній драмі описується дитинство і юність Темпл Грендін, жінки-аутиста, що присвятила себе вивченню душевних станів і поведінкових особливостей як тварин, так і людей з проблемами соціальної адаптації. Завдяки невтомній вірі рідних, друзів і вчителів, Темпл подолала майже безнадійні внутрішні та зовнішні бар'єри, зробила блискучу наукову кар'єру, написала безліч робіт з психології та зоотехніці, втіливши свої знання в цілий ряд винаходів, які отримали широке використання в обох сферах.
Характер життя Темпл Грендін добре відображений у двох підзаголовках фільму: «Аутизм дарував їй бачення. Вона подарувала йому голос ». «Відрізняючись від інших людей, вона зробила небувале».
Зазвичай компанія HBO знімає досить жорстке кіно - вільне від кліше, розраховане на вибагливого глядача. Кінокартина «Темпл Грендін», зберігаючи вірність традиціям каналу, пройнята напрочуд світлою тональністю. Її можна сміливо зарахувати до тих фільмів, які поглиблюють і прояснюють бачення світу.

Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути на право, один раз повернути на ліво - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись Інформація про фільм