Новини‎ > ‎

Цирк з дикими тваринами заборонено

опубліковано 22 трав. 2013 р., 00:12 Єфімов Сергій   [ оновлено 25 трав. 2013 р., 10:14 користувачем vik kovrej ]


Дикі тварини в цирках Індії тепер заборонені

Циркова індустрія Індії залишиться без диких тварин 

В Індії половина циркових компаній припинила свою діяльність. Причиною стала заборона на використання диких тварин в розважальних цілях.
 
Його підтримують захисники природи. Вони вважають, що позбавлення звірів природного середовища проживання і примус їх виконувати трюки є негуманним.
 
Ще одним ударом для циркової індустрії стали підвищення цін на дизельне паливо й енергетична криза.
 
[Павітран, керівник Gemini Circus]:
 
 «Оскільки дикі тварини вже були заборонені центральним урядом, ми змушені показувати тільки домашніх тварин. ЗМІ і телебачення - це інша причина втрати публіки. Люди воліють відвідувати цирки, розташовані в центрі. Вони краще будуть сидіти перед телевізором, ніж підуть подивитися виставу «вживу», якщо цирк знаходиться за межею міста».
 
Цирки кажуть, що тепер вони гостро потребують підтримки влади.
 
[Павітран, керівник Gemini Circus]:
 
«В даний час індустрія працює. Ми не можемо зупинити вистави, оскільки у нас - 200 артистів, безліч тварин, у тому числі, слонів, які залежать від нас. Ми не можемо закрити наші шоу. Нам потрібна суттєва допомога уряду у наданні відповідного місця та забезпечення електроенергією. Якщо уряд допоможе нам, то ми виживемо».
 
Тим не менш, Індія - не єдина країна, де використання диких тварин для розваг опинилося під забороною. Завдяки зусиллям активістів такі заборони вже введені в ряді інших країн, таких як Австрія, Греція, Голландія, Данія і Бразилія, Естонія.