Новини‎ > ‎

Боротьба проти кривавого фестивалю триває ✊

опубліковано 27 січ. 2016 р., 01:47 Єфімов Сергій   [ оновлено 27 січ. 2016 р., 03:04 ]

Боротьба проти кривавого фестивалю триває 

Завтра (28 січня) о 14:00 біля посольства Угорщини в Україні, м. Київ, вулиця Рейтарська, 33 зоозахисники, вегани та публічні особи проведуть акцію-перфоманс проти кривавого фестивалю гентешів на Закарпатті (який має відбутися 29-30 січня в с. Геча, Берегівського р-ну, Закарпатської обл.).Активісти обурені тим що на цьому фестивалі планується "конкурс 
різників" а насправді це жорстока публічна масова страта свиней

Активісти передадуть петицію (http://chn.ge/1WmrITm ) послу Угорщини в Україні, а також розкажуть чому у свині та гентеша однакові права.

Мета акції: з'ясувати чи вбивства є єдиним надбанням угорської культури. А також з'ясувати ставлення посла Угорщини до такого явища як кровопролиття заради збагачення.

Нагадуємо, що даний фестиваль порушує законодавство України, зокрема, ст. 5 Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження”:

“Забороняються пропаганда жорстокого поводження з тваринами, заклики до жорстокого поводження з ними, а також пропаганда мисливства в системі дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної і вищої освіти. Забороняється використання в розважальних або комерційних цілях матеріалів, що демонструють жорстоке поводження з тваринами”.

Збираємося на перехресті Рейтарської та Олеся Гончара о 14й.
Приносьте красиві книжки, мольберти, музичні інструменти, якщо є - як символи культури.