Новини‎ > ‎

Армія Норвегії на веганській дієті

опубліковано 20 бер. 2014 р., 02:50 Єфімов Сергій   [ оновлено 20 бер. 2014 р., 08:13 ]


Норвезька армія на суворій веганській дієті в спробі боротися з глобальним потеплінням

Військові Норвегії приймають рішучі кроки, щоб долучитись до війни проти глобального потепління. Скандинавська країна оголосила, що для їх солдатів будуть постачати веганські сніданки, обіди, та вечері раз на тиждень, щоб зменшити вуглецевий слід в військових.

Армія заявила, що пісні понеділки призначені, щоб скоротити своє споживання екологічно недружніх продуктів, виробництво яких сприяє у великій мірі глобальному потеплінню.
"Це крок, щоб захистити наш клімат. Ідея полягає в тому що, це повага до навколишнього середовища , " сказав прес -секретар Ейстейн Kvarving AFP .

Дієта вже впроваджена на одній з основних баз Норвегії і незабаром буде розгорнута для всіх підрозділів, у тому числі тих, хто служить за кордоном. Оцінюючи, це прорахували, що такий крок скоротить споживання м'яса на 150 тонн на рік.

"Це не про економію грошей", сказав Kvarving . "Мова йде про велику стурбованість про  клімат нашої планети, збереження його більш екологічно чистим, і здоровим. "
Норвезька екологічна група, яка виступає за пісні понеділки по всій країні,  стверджує, що майбутнє в наших руках , вітає долучення армії до цього процесу.

Їх схема отримала високу оцінку  "Майбутнє в наших руках" ( FOH ) , норвезької організації , яка спрямована на зниження споживання природних ресурсів у суспільстві . FOH стверджують в середньому мешканець Норвегії з'їсть більше 1200 тварин за своє життя.
Міністерство оборони заслуговує великої похвали, тому що проблем клімату і захист навколишнього середовища є дуже серйозними" , директор групи , Arild Hermstad сказав AFP.

Після проведеного дослідження лікарем Колдуелл Esselstyn визначив ще один позитивний результат для норвежців якщо вони будуть їсти менше м'яса щотижня.  Лікар, наводить випадок , який стався в Норвегії під час Другої світової війни. Окупаційна німецька армія забрала всю худобу в народів, залишаючи їх їсти овочі. Непередбачений результат цієї дії був  - різке скорочення серцевих захворювань та інсульту в популяції.