Новини‎ > ‎

Звернення до Сергія Бубки голови НОК

опубліковано 29 січ. 2014 р., 07:18 Єфімов Сергій   [ оновлено 29 січ. 2014 р., 08:29 ]

Шановний, Сергію Назаровичу. 

До вас звертаються небайдужі громадяни України, які з повагою ставляться до Ваших спортивних досягнень та успіхів на посаді надійного президента Національного Олімпійського Комітету України.

У звязку з тим, що 2020 року олімпійські ігри проходитимуть в Токіо, бажаємо донести до вашого відома інформацію, що криваво заплямувала Японський уряд після оприлюднення інформації про щорічні жахливі вбивства дельфінів в бухті Таїджі та полювання на китів в австралійських водах. Такий кривавий промисел щорічно забирає життя 20 000 дельфінів. Більшу частину розумних дельфінів пускають на м'ясо і людей не попереджують про походження сировини та отрутний вміст ртуті в цьому продукті, що викликає синдром Міномата - тяжкі отруєння ртуттю (параліч нервової системи, смерть). Іншу частину дельфінів продають в дельфінарії та океанаріуми по всьому світу, де вони відірвані від своїх родин та змушені жити в мізерних басейнах наповнених хлорованою водою з сіллю. Ці умови нездатні задовольнити їх потреби в щоденних фізичних навантаженнях (в природі дельфіни пропливають по 100 км), їх дресуюють жахливим методами і обмежують в їжі задля виконання трюків для публіки. Важливим фактором також є те, що дельфіни спілкуються за допомогою ехо-локації, а в басейнах їх сигнали відбиваються і створюють шум та гамір що перевантажує нервоу систему дельфінів і наражає на небезпеку людей котрі спілкуються з ними. Ці всі фактори свідчать про коло жорстокості, що починається в Японьскій бухті Таїджі та навколишніх водах.


Просимо врахувати факти про вбивство розумних істот і висловити бойкот олімпійським іграм в Токіо 2020, тобто не відправляючи на змагання українську збірну в Японію та посприяти зарахунок вашої впливовості в МОК на представників інших дружніх країн і провести, у разі відмови Японцями приєднатись до світової заборони 1986 року на полювання на морських ссавців. Провести змагання в іншому місті задля єдиної позиції цивілізованого світу, цим самим донести до Японської сторони, що подібний жахливий промисел має залишитись в минулому. 

Дякуємо за вашу свідому позицію!

ПІДПИСАТИ ПЕТИЦІЮ