Новини‎ > ‎

8 жовтня Стале домогосподарство

опубліковано 5 жовт. 2013 р., 05:45 Єфімов Сергій   [ оновлено 8 жовт. 2013 р., 06:45 користувачем vik kovrej ]

МОРКВА КЛУБ

Закликає!

Хочеш жити більш відповідально до природи? Навчитися заощаджувати сімейний бюджет та раціонально використовувати ресурси планети? Стати на крок ближче до гармонійного та екологічного життя?

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ ДЛЯ ДОРОСЛИХ “СТАЛЕ ДОМОГОСПОДАРСТВО” запрошує тебе на тренінг зі сталого стилю життя, що пройде 8-го жовтня у Києві.
Стань засновником та невід’ємною частиною екокоманди у своєму місті!

ГОЛОВНА МЕТА ТРЕНІНГУ – навчити змінювати свою повсякденну поведінку в напрямку сталого стилю життя та ресурсозбереження, будувати своє та життя громади з урахуванням потреб сталого розвитку.

Захід буде проведений у форматі «тренінг для тренерів», тобто по його проходженню учасник зможе надалі у своєму місті навчати інших бажаючих шляху переходу на екологічне життя.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ у тренінгу можуть усі охочі та небайдужі до ідей сталого розвитку громадяни віком від 18 років. Тренінг є безкоштовним.
Для проходження тренінгу треба підтвердити свою участь до опівночі 5-го жовтня.

По проходженню тренінгу учасник сам стає тренером і створює в своїй громаді екокоманду - групу з 5-8 осіб, і проводить їх навчання у форматі щотижневих зустрічей за темами:
· енергозбереження,
· сортування сміття, скорочення відходів,
· зменшення водокористування,
· освоєння азів домашньої економіки,
· стеження за безпекою своєї оселі,
· ведення здорового способу життя.
На тренінгу учасник здобуває усі необхідні знання та навички для роботи з екокомандою і отримує безкоштовні посібники для учасників “Порадник екокоманди”.

Для підтвердження участі, за деталями та інформацією звертайтесь:
координатор проекту
Олена Кращенко
https://www.facebook.com/olena.kharchenko
097-674-98-91

Більше про проект:
Сайт: www.esd.org.ua
Cторінка спільноти у соцмережі:facebook.com/stale.domogospodarstvo
E-mail: teachers@ukr.net

Варто практикувати сталий стиль життя, жити усвідомлено - з турботою про довкілля, тіло і душу. Варто формувати простір нових можливостей. Ми повинні стати тими змінами, які хочемо бачити у світі!