Новини‎ > ‎

3 березня Кінопоказ Лінукс Революція + Workshop

опубліковано 13 лют. 2013 р., 01:20 Єфімов Сергій   [ оновлено 14 лют. 2013 р., 14:54 ]

3 березня 

17:00

Рейтинг imdb - 7,2

Рік випуску: 2001
Країна: США
Жанр: Документальний, Комедія
Тривалість:  1:25:04
Переклад: Російський професійний
Режисер: Werner Boote
Оригінальна назва: Revolution OS 

Про фільм:
Лінукс Революція розповідає історію хакерів, що повстали проти власницької моделі програмного забезпечення і Microsoft. Створили GNU / Linux і Рух за Відкриті вихідні коди. 1 червня 2001 виконавчий директор Microsoft Стів Баллмер (Steve Ballmer) сказав "Linux - це ракова пухлина, яка приєднується, в плані інтелектуальної власності, до всього до чого торкається." Microsoft боїться GNU / Linux, і правильно. GNU / Linux - рух за Відкриті вихідні коди і Вільне програмне забезпечення переконливо являють найбільшу загрозу для способу існування Microsoft. Знятий у Кремнієвій Долині для широкоформатних кінотеатрів на 35мм плівку, REVOLUTION OS висвічує ключових авторів та ініціаторів, котрі стоять за Linux і прояснюють як і чому Linux став цією потенційною загрозою.

Беріть з собою ноутбуки, всі бажаючі зможуть встановити лінукс після перегляду!

Workshop 
"Так ось ти який, лінукс."
 
 
Лектор: Геннадій Мадан,
 М-Клуб - екопассівіст, аспірант, адмін.

Під час цієї лекції я хочу просто показати на великому екрані як різні речі, які зазвичай роблять з комп'ютером, легко робляться в Лінуксі. У цій лекції ви дізнаєтеся в чому принципова різниця між лінукс і віндовс. Ви дізнаєтеся для яких завдань лінукс краще, а для яких гірше виндовс. Ви побачите, як почати користуватись лінукс. Після лекції хлопці з М-Клубу допоможуть вам встановити ваш перший Лінукс на ваш ноутбук, паралельно з виндовс (якщо вона є), а так само дадуть відповідь на будь-які ваші питання в межах своїх знань. Зможете просто "помацати" лінукс на наших комп'ютерах.


Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути на право, один раз повернути на ліво - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись