Новини‎ > ‎

31 березня 2013 року Кінопоказ Не кричи: Вовки!

опубліковано 4 бер. 2013 р., 07:58 Hihat Efa   [ оновлено 4 бер. 2013 р., 08:04 ]

Рік випуску: 1983
Країна: США
Жанр: Драма / розповідь про душу вовка
Тривалість: 1:45:17
Переклад: Професійний Російський
Режисер: Карролл Баллард / Carroll Ballard

У ролях: Чарльз Мартін Сміт, Брайан Деннехі, Закарі Іттімангнак, Марта Іттімангнак, Самсон Йоран, Х'ю Вебстер

Опис: Вчений-біолог на самоті вирушає в гори на північ Аляски. Його завдання: довести, що вовки - причина зникнення незліченних раніше стад карібу, північно-американських північних оленів. Після первинних випробувань і пригод, учений, спостерігаючи за вовками, поступово починає наслідувати їм. І старий інуїт, що має з вовками свою особливу зв'язок, схвалює цей метод пізнання. У наслідку герой дізнається правду про вовків, і дізнається, що інуїти цю правду завжди знали.

Фільм оповідає про переродження людини в дотику з природою: через примарних прагнень відкривається вічний сенс життя, прокидаються глибинні життєві сили людини, що дають надію не дивлячись на вади сучасного світу.

Приголомшливі пейзажі обрамлені невигадливими, але потужними по почуттям та звукам, що переводять види природи в площину духовного споглядання.

Фільм заснований на реальних подіях, описаних в однойменній книзі Фарлі Мовата.

Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути на право, один раз повернути на ліво - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись