Новини‎ > ‎

26 квітня кінопоказ No impact man

опубліковано 16 квіт. 2013 р., 05:18 Єфімов Сергій   [ оновлено 26 квіт. 2013 р., 06:16 ]
Морква Клуб запрошує
на перегляд фільму "Нульовий вплив"

26 квітня 

19:00

Рейтинг imdb - 6.5

Рік випуску: 2009
Країна: США
Жанр: Документальний
Тривалість: 93 хв
Переклад: Оригінал Англійська + тітри Російською

Режисер: Laura Gabbert, Justin Schein
Про фільм:
Житель Нью-Йорку Колін Бівен (Colin Beavan) поставив над собою і своєю родиною безпрецедентний експеримент, який зробив його героєм Америки і дав йому титул Людини Нульового Впливу (людини без впливу). Колін, його дружина Мішель і дворічна дочка Ізабелла протягом року відмовлялися від благ цивілізації, прагнучи звести до нуля свій вплив на навколишнє середовище.

Для цього родина відмовилася від телевізора, автомобіля, кондиціонера, холодильника, посудомийної машини, товарів імпортного виробництва, фаст-фуду, напівфабрикатів і продуктів з супермаркетів, стали вегетаріанцями. Головним транспортом для подружжя став велосипед (іноді рикші), продукти вони купували на ринках у місцевих фермерів, а вечори проводили, гуляючи вулицями міста і спілкуючись з дитиною і з друзями. Винятком були: комп'ютер, так як обидва журналісти - журналісти, і пральна машина.

Після закінчення експерименту сім'я не поспішає повернутися до типової для США моделі споживання. Після року «нульового впливу» у них не виникає бажання подивитися телевізор або з'їсти гамбургер. З усіх благ цивілізації подружжя почало користуватися лише холодильником, громадським транспортом і іноді літаками. Свій досвід Колін Бівен описав у книзі «Ні антропогенного впливу», яка екранізована в цьому фільмі.

Вхід вільний!

м. Контактова площа. Органік кафе магазин "eco chic", на Андріївському Узвозі,30