Новини‎ > ‎

24 березня 2013 року Кінопоказ фільму Човен Plastiki

опубліковано 4 бер. 2013 р., 07:34 Hihat Efa   [ оновлено 4 бер. 2013 р., 07:55 ]


Морква Клуб запрошує

24 березня 

17:00


Рік випуску: 2010
Країна: США
Жанр: Документальний
Тривалість:  1 година 20 хвилин
Переклад: Оригінал Англійська + тітри російською
Режисер:
 Девід де Ротшильд

Про фільм:
Plastiki являє собою 60-футовий (18 м) човен, виготовлений з вторинної 12500 пластикових пляшок та інших перероблених пластикових ПЕТ відходів. Корабель був побудований з використанням філософії дизайну і багатофункціональності. Системи поновлюваних джерел енергії, включаючи сонячні панелі, вітряні турбіни, генератори з велосипедів. Рама була розроблена австралійським військово-морським архітектором Андріем Dovell. Назва судна є грою 1947 використана, щоб переплисти Тихий океан норвезьким дослідником Туром Хейєрдалом за майже тим самим маршрутом.

20 березня 2010 вітрильник вирушив із Сан-Франциско, штат Каліфорнія, щоб перетнути Тихий океан з екіпажем із шести осіб: Британський шкіпер Джо Ройл, помічник-капітана Девід Томпсон, Хейердал Олав пірнальник, режисери Max Jourdan і Верн Моєн, і керівник експедиції Девід де Ротшильд. Експедиції прогнозовувала вихід на берег в Сіднеї, Австралія і включені плани відвідати кілька точок на шляху що мають велику екологічну важливість Та привернути увагу до екологічних проблем, викликані глобальним потеплінням, наприклад, поточне підвищення рівня моря, збільшення кислотності океану і забруднення морського середовища.
Plastiki прибув в гавань Сіднея 26 липня 2010, в супроводі невеликої флотилії човнів.  Незабаром після цього він був відбуксований в Австралійський Національний морський музей в Дарлінг Харбор.

Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути на право, один раз повернути на ліво - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись