Новини‎ > ‎

17 березня 2013 року Кінопоказ The Dirt

опубліковано 4 бер. 2013 р., 06:47 Єфімов Сергій   [ оновлено 4 бер. 2013 р., 07:12 ]

ПРЕМ'ЄРА В УКРАЇНІ

Морква Клуб запрошує
17 березня 

17:00

Рейтинг imdb - 6.8

Рік випуску: 2009
Країна: США
Жанр: Документальний
Тривалість:  1 година 20 хвилин
Переклад: Оригінал Англійська + тітри Українською
Режисер:
Bill Benenson

Про фільм:
Фільм знято в Аргентині, Індії, Франції, США, Бразилії
Погляд на відносини людини з грунтом. Грунт і люди дуже  близькі. Ми почали нашу подорож разом, як зоряний пил, закручені космічними силами в нашій Галактиці, Сонячній системі на планеті Земля. Ми зроблені з того ж матеріалу. Чотири мільярди років еволюції створили грунт, як живе джерело всього живого на Землі, включаючи людину.

    Грунт дав нам їжу, кров, паливо, ліки, кераміку, квіти, косметику і колір - все, що необхідно для нашого виживання. Протягом більшої частини останніх десяти тисяч років ми, люди розуміли наш інтимний зв'язок з грунтом і рештою природи. Ми дбали про грунти, які дбали про нас. Але, з плином часу, ми втратили цей зв'язок. Наш вид став жадібним і недбалим. Ми як і раніше залежимо від грунту, але тепер ми зловживаємо і ігноруємо його. Ми руйнуємо наші останні природні ресурси з нашим сільським господарством, нашими тротуарами, дорогами. Ми називаємо грунт чомусь "брудним". Роблячи таким чином, ми перетворимо шкіру землі в пекельний і небезпечний ландшафт для всіх форм життя на Землі.
     
    Відповіді містяться у свідомості тисячоліть про навколишнє середовище і це є маяком надії - і практичні рішення які зб. У всьому світі, піонери збираються разом, щоб заерігають наші пращури. . Крихітні села піднімаються на бій проти гігантських корпорацій що, вбивають їх землі. Вчені знайшли зв'язок з грунтом, який може збалансувати вплив глобального потепління. З'являються топові бренди, що займаються органічним землеробством, це стає модно і діти починають їсти з харчі вирощені на ділянках при школі. Ув'язнені знайшли свій внутрішній світ і розвивають навички роботи в програмі садівництва при в'язниці. Медичні дослідники вивчають потенціал грунту, щоб дати відповіді на кризи в галузі охорони здоров'я, як СНІД. Основні релігії знову відкривають для себе повагу до природного світу, який їх об'єднує. 

Вхід вільний! - Захопи з собою капці!

Кафе на Васильківській - станція метро «Васильківська»
Адреса: Київ, вул. Васильківська 28 (навпроти будинку 28)

Торговий центр «Васильківський»

(Якщо Ви їдете на метро, ​​піднімайтеся з платформи на бік Васильківської вулиці, далі один раз загорнути на право, один раз повернути на ліво - не виходячи з переходу - ліворуч буде вхід в підземний ТЦ Васильківський) - відео як дібратись