Новини‎ > ‎

13 жовтня кінопоказ Перехідний період 1.0

опубліковано 5 жовт. 2013 р., 03:28 Єфімов Сергій   [ оновлено 12 жовт. 2013 р., 01:44 ]


     МОРКВА КЛУБ

ПРОДОВЖУЄ 
НОВИЙ СЕЗОН
КІНОПОКАЗІВ


13 жовтня
неділя
13:30


ПЕРЕХІДНИЙ
ПЕРІОД
1.0Шлях від нафтової залежності до локальної стійкості - так визначають філософію існування своєї громади жителі 
 транзішн-міст.

В основі руху «транзішн» - Transition Movement - лежить ідея про те, що при нинішньому загарбницькому і неконтрольованому споживанні ресурсів незабаром на планеті настане виснаження енергетичних та інших природних копалин. Питання екологічної нестійкості і небезпеки, що виникає для життя, так чи інакше, будуть все більше хвилювати людство. Вже сьогодні вчені попереджають, що нафта є обмеженим ресурсом. «Наявність у природі таких ресурсів як газ чи нафта - це добре. Але у них є піки видобутку, після чого їх обсяги будуть знижуватися», - попереджає Річард Хейнберг (Richard Heinberg), автор книги Peak Everthing.


У світі щодня споживається 85 млн. барелів нафти, з них 44% йде на виробництво бензину, 35% - складають інші види палива. Решта витрачається на агро-потреби, такі як виробництво пестицидів, добрив. Нафта також використовується для виробництва пластику, пінопласту, побутової хімії, косметики, хімічного волокна та тисячі інших товарів.
«Викопні ресурси стали великим благом для економіки і суспільства, але це створило безліч проблем, таких як зміна клімату, залежність від іноземних ресурсів, економічні війни, забруднення навколишнього середовища і, перш за все, забруднення води добривами і відходами нафтохімічної промисловості, в результаті чого виникають кислотні дощі та багато іншого. Тому вирішувати ці проблеми потрібно комплексно», - вважає Хейнберг.


ВХІД ВІЛЬНИЙ

Після перегляду тепла дискусія на підняті в фільмі теми

Місце показу: Ресторан живої кухні "Небос" 
 Київ вул.Мала Житомирська, 3/4

Кінопоказ від Морква клубу Ресторан живої їжі "Небос"